Golfová školička pro děti 

 

Golfová školička

Dobrý den, vážení rodiče,

zasílám informace ohledně golfové školičky na Hukvaldech.

Stručné info: golfová školička se koná každé úterý od 15:00 do 16:00 hodin pro začátečníky a mírně pokročilé a od 16:00 do 17:00 hodin pro pokročilé. Zařazení do kurzu provedeme dle první lekce, případně dle znalosti daného golfisty či golfistky. Skupiny jsou dělené zvláště proto, aby se mohly nadále rozvíjet. Přechod ze skupiny do skupiny je dle výsledků možný i během daného období.

 Jedna lekce stojí 100 Kč (došlo k mírnému zdražení, máme větší hřiště, zakoupili jsme bagy a hole pro děti a zvýšily se celkové náklady). Platí se vždy na celý měsíc a to i v případě, že se dítě všech lekcí nezúčastní, platí se vždy na recepci klubu na začátku každého měsíce, zde se nejspíše jedná o duben až červen. V ceně je zahrnut košík míčků, lekce pod trenérem, zapůjčení holí, případný vstup na hřiště při tréninku. Maximální kapacita na jednu lekci je 10 dětí!!! Minimální počet dětí ve skupině je 6 dětí.

V případě, že se Vám nehodí termín, který jsme stanovili, máte možnost si objednat soukromou lekci s trenérem za cenu 150 Kč v termínu dle domluvy.

Co po Vás nutně potřebuji:

  1. Potřebuji vědět, zda se Vaše dítě golfové školičky zúčastní -  nejpozději do konce března.
  2. Zda Vaše dítě může golfovou školičku navštěvovat v uvedené době dle rozdělení
  3. Platí pravidlo, kdo dřív přijde, ten má místo jisté J

Další informace:

  1. První lekce proběhne v úterý 3. dubna ve výše uvedených časech. Čas Vašeho dítěte Vám bude upřesněn po přihlášení, nejpozději na konci března.

 

  1. Na základě Vašich přihlášek Vám zašlu zpětný mail s potvrzením o zařazení Vašeho dítěte do golfové školičky a s časem, kdy začínáme.
  2. Náhradní termíny, pokud úterý odpadne kvůli trenérovi, bude pondělí a budete informováni předem. Již nyní je jisté, že v úterý 17. 4 trénink nebude a přeloží se na 16. 4. 2018

 V případě nějakých dotazů mě prosím kontaktujte na mail: marek.mara.veselka@centrum.cz, těším se na informace od Vás. Pokud víte o někom, kdo by měl zájem, dát své dítě do golfové školičky, můžete mu naši nabídku přeposlat. Děkuji.

                                                                                                                                             Marek Veselka

Změny termínů či času jsou vyhrazeny.

                Školička je určena pro děti od 7 let výše. Není nutné mít vlastní vybavení, ale z hlediska hry je to lepší. S výběrem Vám ochotně pomůžeme.

V případě deště se probírají pravidla, lekce neodpadá.

Pokud lekce odpadne, budete včas informování mailem či telefonicky.

 

Nová nabídka pro děti

Nechcete jen trénovat, ale chcete jít na hřiště a dostávat odborné rady přímo během hry? Chcete se zdokonalit a vyvarovat se chyb, které děláte na hřišti? Máte chuť na sobě nadále pracovat?

Pokud ano, je tu pro Vaše děti nová nabídka. Každé pondělí po předchozí telefonické domluvě může jít Vaše dítě za cenu 350 Kč na lekci s trenérem přímo na hřiště. Aby se hra uskutečnila, je potřeba, aby děti byly ve flightu minimálně dvě. Lze objednávat samostatně a poradit se s trenérem, zda má druhé dítě, aby se lekce uskutečnila.

Dítěti budou zapůjčeny hole, případně vozík, bag, míčky na hru. Jde se klasická devítka a v případě času se přiberou další jamky. Maximální délka trvání jedné lekce je 90 minut.

Pokud máte zájem o tuto lekci, kontaktujte mě prosím na mail: marek.mara.veselka@centrum.cz nebo telefonním čísle +420776710935 nejpozději do soboty předchozího pondělí, kdy chcete jít na hřiště. Děkuji.

 

 

 

 

 

Kontaktní informace

Golfový Klub Hukvaldy, o.s.
Horní Sklenov 85
Hukvaldy
739 46
Česká republika
IČ:
22904212
DIČ
GPS: N 49°618712', E 18°211127