Golfová školička pro děti 

 

Golfová školička

Golfová školička se koná každé úterý od 15:30 do 16:30 až 17:00 hodin. Vždy by to mělo vypadat tak, že se budou střídat hodinové lekce a lekce na hodinu a půl, abychom mohli jít na hřiště. Každý měsíc budete informováni o tom, kolik hodin děti absolvují, abyste věděli, jakou částku za dítě na recepci klubu vždy na začátku měsíce zaplatit.

            Jedna lekce stojí 100 Kč za hodinu, 1,5 hodiny tedy 150 Kč (došlo k mírnému zdražení, máme větší hřiště, zakoupili jsme bagy a hole pro děti a zvýšily se celkové náklady). Platí se vždy na celý měsíc a to i v případě, že se dítě všech lekcí nezúčastní, platí se vždy na recepci klubu na začátku každého měsíce, zde se nejspíše jedná o září a říjen. V ceně je zahrnut košík míčků, lekce s trenérem, zapůjčení holí, případný vstup na hřiště při tréninku. Maximální kapacita na jednu lekci je 8 dětí!!! Minimální počet dětí ve skupině je 5 dětí.

Pokud by se nasbíraly dvě skupiny dětí, které jsou v golfových zkušenostech rozdílné, je možné vytvořit skupinu začátečníků, tam by byla vždy jen hodina, zatím bez hraní na hřišti a pak druhá skupina s popisem viz výše.

            Případné informace Vám rád poskytnu na telefonním čísle 776710935 nebo na emailu: marek.mara.veselka@centrum.cz

                Případnou účast svého dítěte v golfové školičce mi prosím sdělte na kontakty výše uvedené nejpozději do konce srpna 2020. Díky za spolupráci.

První lekce by proběhla dne 1. září 2020 od 15:30 hodin.

 

                                                                  Marek Veselka

Změny termínů či času jsou vyhrazeny.

                Školička je určena pro děti od 7 let výše. Není nutné mít vlastní vybavení, ale z hlediska hry je to lepší. S výběrem Vám ochotně pomůžeme.

V případě deště se probírají pravidla, lekce neodpadá.

Pokud lekce odpadne, budete včas informování mailem či telefonicky.

 

Nová nabídka pro děti

Nechcete jen trénovat, ale chcete jít na hřiště a dostávat odborné rady přímo během hry? Chcete se zdokonalit a vyvarovat se chyb, které děláte na hřišti? Máte chuť na sobě nadále pracovat?

Pokud ano, je tu pro Vaše děti nová nabídka. Každé pondělí po předchozí telefonické domluvě může jít Vaše dítě za cenu 350 Kč na lekci s trenérem přímo na hřiště. Aby se hra uskutečnila, je potřeba, aby děti byly ve flightu minimálně dvě. Lze objednávat samostatně a poradit se s trenérem, zda má druhé dítě, aby se lekce uskutečnila.

Dítěti budou zapůjčeny hole, případně vozík, bag, míčky na hru. Jde se klasická devítka a v případě času se přiberou další jamky. Maximální délka trvání jedné lekce je 90 minut.

Pokud máte zájem o tuto lekci, kontaktujte mě prosím na mail: marek.mara.veselka@centrum.cz nebo telefonním čísle +420776710935 nejpozději do soboty předchozího pondělí, kdy chcete jít na hřiště. Děkuji.

 

 

 

 

 

Kontaktní informace

Golfový Klub Hukvaldy, o.s.
Horní Sklenov 85
Hukvaldy
739 46
Česká republika
IČ:
22904212
DIČ
GPS: N 49,617711, E 18,215105