Senioři na Hukvaldech PAR 62

Další díl celoroční série Senioři na Hukvaldech určené hráčům ročníku 1970 a starším se uskuteční 3.7.2020 od 08:30. Hraje se v jedné kategorii s koeficientem HCP 3/4

Přihlásit se můžete zde: https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=622260034

Hraje se dle místních pravidel Místní pravidla HO PAR62.pdf

Hukvaldy open PAR 68

První díl celoroční séerie Hukvaldy open se uskuteční 4.7.2020 od 08:30. Zahájení turnaje proběhne 08:15. Hraje se v jedné kategorii s koeficientem HCP 3/4.

Přihlásit se můžete zde: https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=622260066

Hraje se dle místních pravidel: Místní pravidla HO PAR64.pdf

RBP junior Hukvaldy open

Turnaj je určen pro hráče do 18 let. .Hrajeme 9 jamek, benjamínci 6- 9 let ze zkrácených odpališť a povinný doprovod. Turnaj je uskuteční 12.7.2020 od 14:00

Přihlásit se můžete zde: https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=622300532

HCP Pátek a HCP Sobota

 Páteční termín je určen seniorům nazoreným 1970 a dříve.

Dny pátek a sobota  kopírují loňské turnajové šňůry Senioři na Hukvaldech a Hukvaldy open. Výsledky těchto hendikepových dní se budou započítávat do již zmíněných turnajových sérií , až je budeme zase hrát jako řádné turnaje.

Vzhledem k tomu, že po odehrané hře nebudeme chodit do klubovny na jídlo a kafe, tak startovné do HCP dne bude 100 Kč / hráč za zpracování nesoutěžního výsledku a jeho navedení do ČGF.

Jak to tedy bude vypadat ?

Kdo bude mít zájem o nesoutěžní výsledek, má dvě možnosti, jak se ke hře přihlásit.

Varianta 1.

přihlásí se na tento email, nebo sms nebo WhatssApp nebo Viber,/ 731 504 411 můj tlf./ jménem, příjmením a pokud bude mít domluveno, s kým chce jít ve flajtu / po dvou /, tak i jméno spoluhráče a přibližný startovní čas. Startovat se dá od 8 do 16 hod.

Varianta 2.

udělá si rezervaci v našem rezervačním systému https://golf-klub-hukvaldy.reenio.cz/cs/, kde vyznačí, zda jde 9 nebo 18 jamek a dopíše spoluhráče. Při rezervaci zvolí možnost HCP den. Poté se mu objeví výběr z typů hry na 9 nebo 18 jamek a povinné pole pro spoluhráče. Hráčí bez spoluhráče musí využít variantu 1 pro přihlášení.

 

Pokud zvolíte variantu 1, napíšete  mi, jestli chcete hrát 9 nebo 18 jamek, protože letošní série Senioři na Hukvaldech budeme hrát ve dvou skupinách na 9 a na 18 jamek. Hráč bude zařazen do skupin podle toho, jakou variantu si vybere na svém prvním HCP dni nebo turnaji. Pro vyhodnocení HCP dne bude výsledek násoben koeficientem 3/4, pro úpravu HCP nebude uplatněn žádný koeficient. Hrát budeme na stbl. body, je tedy možné škrtat jamky.

Den před turnajem pošlu na váš email startovní listinu. Dle startovního času přijedete na parkoviště 10 minut před startovním časem, zaplatíte startovné, vyzvednete si " skorkartu" a vyrážíte na hřiště.Po první devítce bude následovat hned druhá devítka, po odehrání druhé devítky vhodíte podepsanou " skorkartu " do krabice na startu a odjíždíte domů. Na webu GK Hukvaldy budou od čtvrtka vyvěšeny místní pravidla platné pro HCP dny v situaci omezení hry nařízením vlády. Hráči budou povinni se jimi řídit během hry.

Jedna důležitá informace : pokud by hráč, který má startovat  ve flajtu se svým kolegou , nepřijede, pak nemůže startovat ani druhý hráč, lépe řečeno může, ale jeho výsledek v tomto případě nemůže být zpracován, protože mu nikdo nepodepíše " skorkartu". Proto apeluji na zodpovědnost přihlášených hráčů.

Hráči bez řádného členství platí mimo startovného ještě příslušné fee.

Pokud bude počet přihlášených hráčů lichý, pak poslednímu přihlášenému hráči pošlu zprávu, aby si našel spoluhráče nebo bude hrát bez platného výsledku.

Výsledky zpracuji vždy večer v den hry a zašlu průběžné výsledky.

Místní pravidla HO PAR62.pdf (126kb)

Místní pravidla HO PAR64.pdf (128kb)

Místní pravidla HO PAR68.pdf (128kb)