Propozice celoroční séerie Hukvaldy Open

Hreje se v jedné kategorii na stbl. body přepočtené koeficientem 3/4.

Startovné 200 Kč plus cizí hráči zlevněné FEE 500 Kč.

Pro letošní ročník je připravena novinka v podobě dobrovolného mimořádného startovného.

Pokud hráč zaplatí mimo startovného 200 Kč ještě mimořádné startovné 50 Kč., bude jeho skórkarta uložena do bedny k závěrečnému losování, které proběhne u posledního turnaje  HO 31.10.2020 . A co se bude losovat ?

Vylosovaní hráči obdrží voucher na hru a nocleh v Adamstalu v Rakousku. Voucher obsahuje 1 noc v penzionu na hřišti a 1 x devítka v den příjezdu a 1 x 19 jamek v den odjezdu. Aktuální cena vouchru stojí 3600 Kč. Bude vylosováno tolik vouchrů, kolik bude vybráno na mimořádném startovném. Např. vybereme na startovném 8400 Kč, pak vylosujeme z uschovaných skorekaret dva vouchry a 1200 kč postupuje do dalšího ročníku. Pokud nevybereme na mimořádném startovném ani 3600 Kč, tedy cenu jednoho vouchru, pak proměníme vybrané startovné za voucher k nákupu golfového vybavení v prodejně Golfprovšechny v Ropici a vylosujeme.

Losovat bude u Seniorů Iva Veverková, mistryně klubu ve hře na rány z r.2019 a u série HO  Martin Beseda mistr klubu ve hře na rány z r.2019. Čím více skorekaret budou mít jednotliví hráči v osudí, tím větší šanci na výhru mají. Samozřejmě se může stát i to, že  vyhraje hráč s jednou kartou v osudí....