Golfový tábor Hukvaldy

 

                Jako každý rok jsme se i letos rozhodli uspořádat táborový kemp pro děti, které si chtějí zahrát o prázdninách golf a pobýt na čerstvém vzduchu a krásných zelených hřištích.

                Letos se opět jedná o příměstský tábor na golfovém hřišti Hukvaldy. Po loňském úspěchu jsme se rozhodli letos udělat  výjezdní tábory po okolních hřištích se zakončením v podobě turnaje na hřišti na Hukvaldech.

                Děti by se postupně měly podívat na hřiště do Rožnova, Karviné a Ropice, ale ve hře jsou i další verze jako hřiště v Kravařích, na Búrově a další okolní hřiště, která jsou v dosahu.

                Skladba příměstského tábora je taková, že ráno dovezete na 8:00 hodin své dítě ke golfovému klubu Hukvaldy a odpoledne si jej každý den, mimo pátek, v 16:00 hodin vyzvednete. Mezitím se o dítě bude starat trenér a pedagog v jedné osobě, který v pondělí s dětmi na Hukvaldech projde jednotlivé údery, krátkou a dlouhou hru a patování, případně hru z bunkru a z obtížných pozic.

Už v úterý a následně až do čtvrtku vyjdeme vícemístným autem na jedno z určených hřišť, kde si děti zahrají devítku či osmnáctku, dle času a jejich fyzických sil. Poté budou děti vždy dovezeny zpět na GK Hukvaldy.

                Pro děti je během tábora zajištěna strava – snídaně, svačina do bagu, oběd v místě hry či na Hukvaldech a opět odpolední svačina. Zajištěn je i pitný režim. V ceně tábora jsou i vstupy na hřiště, doprava, dozor a vedení dětí, případné zapůjčení holí a vozíku.

                Děti by měly splňovat zvládnutí hry na hřišti a základní pravidla.

Termín tábora : 20. – 24. července 2020

Cena za pětidenní kurz včetně výše uvedeného je za děti do 15 let 5000 Kč a nad 15 let je částka za dítě 5500 Kč.

V případě Vašeho zájmu si můžete stáhnout přihlášku z webu www.golfhukvaldy.cz nebo si o ni napsat na mail: marek. mara.veselka@centrum.cz, zde Vám odpovím i na další případné dotazy.

Fotogalerie táborů

Kontaktní informace

Golfový Klub Hukvaldy, o.s.
Horní Sklenov 85
Hukvaldy
739 46
Česká republika
IČ:
22904212
DIČ
GPS: N 49,617711, E 18,215105