MÍČEKVítáme Vás na stránkách golfového klubu Hukvaldy

 

                   Rádi bychom Vám představili naše 11-jamkové golfové hřiště, které je situováno v malebném prostředí rodiště Leoše Janáčka,  pod Hukvaldským hradem, 20 km od Ostravy. Hřiště se rozprostírá na 16 hektarech pozemku.

Zdejší hřiště projektoval renomovaný golfový architekt Jiří Velden. Svou koncepcí je vhodné jak pro začínající, tak pro pokročilé golfisty. Hřiště bylo v roce 2013 znormováno pro úpravu HCP status aEGA a má normu i pro nejmenší děti do deviti let. V roce 2018 jsme hřiště rozšířili a volná hra je možná na 11 popřípadě 22 jamkách, turnaje hrajeme ve 3 variantách, par 62, par 64, par 68.  Zavlažováno je všech 11 greenů a odpališť. Útulná klubovna má kapacitu 26 míst ve vnitřní části a 25 míst na otevřené terase. Součástí klubovny je malý golf shop, kde hráči najdou vše potřebné pro hru, a půjčovnu holí, setů, golfových vozíků a bugin.

Pokročilí hráči i začátečníci mohou využít služeb našich klubových cvičitelů. V průběhu celé sezóny na hřišti pořádáme pravidelné otevřené víkendové turnaje. Na konci sezóny 2018 čítál klub 242 členů.

V období letních prázdnin pořádáme dva turnusy příměstských golfových táborů.Vítanou možností je také ubytování ve 100 metrů vzdáleném penzionu Roubeneka, kde vám v rámci ubytování poskytneme slevu na Fee. Přijďte si zahrát, budete vítáni.

 

Nabízíme možnost využití hřiště a klubovny pro firemní a rodinné akce, včetně výuky golfu s trenérem.

 

line

PENZION ROUBENKA    GOLFOVÝ KLUB HUKVALDY